walmit

Instalacje wodociągowe Lublin

Aderes: ul. Bielskiego, Lublin

Dla sporej części ludzi, głównie laików nie zorientowanych w tematyce budowy i aranżacji wnętrz, „stawianie” domu od fundamentów to trudny orzech do zgryzienia.

Zanim ich marzenie o własnych „czterech kątach w pełni się urzeczywistni muszą podjąć szereg istotnych decyzji.

Jedną z takich zagwozdek jest na pewno wybór materiałów, z których mają być zrobione instalacje wodociągowe. Przy budowie instalacji (więcej o tym) zimnej oraz gorącej wody stosuje się na ogół stal, miedź albo tworzywa sztuczne. Pojawia się jednak pytanie: który z wyżej wymienionych surowców jest najlepszy? Rury ze stali cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie choćby jak: rozciąganie, ściskanie i zginanie, dzięki temu nie ma potrzeby używania dodatkowych podpór. Cynkowa powłoka zabezpiecza je przed korozją. W dodatku wykazują niski współczynnik rozszerzalności cieplnej. Natomiast rury miedziane są przyjazne dla otoczenia. Podlegają bowiem recyklizacji. Nie straszne im działanie chloru, duże temperatury, korozja czy starzenie. Rury z PCV są za to lekkie, elastyczne praz - co niemniej istotne - łatwe w instalacji. Budując dom warto nabyć dobry sprzęt hydrauliczny. Gdzie można go znaleźć? Hurtownia pomp to z całą pewnością właściwy „adres”.

Dlaczego? Przyczyn jest mnóstwo. Przystępne ceny, bogaty asortyment, porady profesjonalistów - wymieniać można bez przerwy.

Zasięg działania: Lublin, Lubartów, Puławy oraz Świdnik, Kraśnik i Pisaki oraz Garbów, Kock oraz okoliczne miejscowości.

projekty